Ostatnia sesja Szkoły Animatora Biblijnego

W sobotę, 20 czerwca, w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbyła się ostatnia w tym roku formacyjnym sesja Szkoły Animatora Biblijnego. Spotkanie poprowadził ks. prof. Stanisław Haręzga.

Uczestnicy wzięli udział w wykładach mających na celu pogłębienie znajomości Pisma Świętego oraz przygotowanie do prowadzenia spotkań biblijnych. Ważnym punktem dnia była wspólna Eucharystia.

Choć była to ostatnia sesja wykładowa, tegoroczna edycja Szkoły Animatora Biblijnego zakończy się we wrześniu. Wtedy uczestnikom zostaną wręczone dyplomy ukończenia szkoły.