Wspomnienia po Pielgrzymce do Rzymu
19 maja, po dwóch intensywnych dniach spędzonych w Wiecznym Mieście, wróciliśmy do naszego przemyskiego Seminarium. Przywieźliśmy ze sobą moc niezapomnianych wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Niewątpliwie był to historyczny moment nie tylko dla Kościoła, ale także dla alumnów naszej wspólnoty. Uczestnictwo w inauguracji … Czytaj dalej



